مشاوره بازرگانی

مشاوره بازرگانی

مشاور بازرگانی شاید در قدیم تنها یک کاسب با تجربه بود یا شاید چند سال پیش برای راه اندازی کسب و کار کافی بود که تنها با استفاده از متدهای نوین دنیا که تا کنون در ایران به کار گرفته نشده بود در پیشرفت خود نوآوری کنید. اما امروزه مسیر موفقیت در تجارت و کسب و کار با توجه به ریسک‌های اقتصادی و تحریم ها و سایر عوامل، به قدری پیچیده و تخصصی شده است که نمی‌توان به پیشینه و تجربه یا متدهای علمی دنیا به عنوان یک مشاوره بازرگانی بی نقص نگاه کرد. از طرفی داشتن نقص در این روزهای پرتلاطم اقتصادی، می‌تواند شما را نابود کند و حتما نیازمند مشاوره کسب و کار خواهید بود.

هر مجموعه‌ای که کسب و کاری را راه اندازی می‌کند یا تجارتی را آغاز می‌کند نیازمند چندین متخصص است که زوایای کار و مسیر موفقیت آنها را تخصصی و موشکافانه بررسی نماید. مشاوره بازرگانی شامل هرچیزی می‌شود که در موفقیت تجارت شما موثر باشد. کسب مشاوره و راهنمایی از اولین قدم‌های پرورش ایده و طرح تجاری یا بیزینس پلن گرفته تا راه اندازی و توسعه تجارت، مدیریت کسب و کار، آشنایی با مقررات حقوقی، مقررات گمرکی، سرمایه گذاری درست، مدیریت هزینه پروژه، مقررات مالیاتی، دیجیتال مارکتینگ، مدیریت و توسعه فروش و.. برای تمام کسب و کارها از این دسته هستند.

اما اگر شما در هر جایگاهی از اصول داد و ستد برای تجارت بین الملل گرفته تا طرح توجیهی یک استارت آپ کوچک، نیازمند مشاور بازرگانی و راهنماهایی هستید که در حوزه‌های مختلف تخصص داشته باشند آیا از نظر هزینه توجیهی وجود دارد که اینهمه متخصص را دور خودتان جمع کنید؟ قطعا خیر! پس راه چاره چیست؟ دل به دریای طوفانی اقتصاد امروز بزنید و ریسک بالایی برای موفقیت یا شکست خودتان بپذیرید؟ مسلما نمی‌خواهید وقت و سرمایه‌ی خودتان را به باد بدهید!

مشاوره بازرگانی با گروه مشاورین بازرگانی

دقیقا تفاوت همین دو عبارت، یعنی ” مشاور بازرگانی ” یا ” گروه مشاورین بازرگانی ” نقطه‌ی عطفی است برای کسانی که می‌خواهند از کسب درآمد و موفقیت طبق یک تجارت اصولی در چالش‌های بازار اقتصادی امروز لذت ببرند. گروه مشاورین بازرگانی یعنی مجموعه‌ای از متخصصان حوزه‌های مختلف بازرگانی و کسب و کار که در تمام حوزه‌های مختلف مربوط به تجارت شما توان راهنمایی و هدایت شما از چالش ها به موفقیت را داشته باشند.

مشاوره بازرگانی مشاور تجاری و کسب و کار

گروه مشاورین بازرگانی H2

گروه مشاورین H2 با سالها تجربه و بیش از یک دهه فعالیت رسمی در حوزه‌ی مشاوره بازرگانی ، کسب و کار، سرمایه گذاری، بورس و تمام امور تجارت در کنار هم گردآمده‌اند تا در تمام قدم‌های موفقیت همراه کسب و کار شما باشند.

این مجموعه با تکیه بر تخصص بالای مشاورین، تجربه‌ی بالا در بازار ایران و تجارت جهانی و با تاکید بر متدهای علمی روز دنیا و همینطور نیرو و تفکر جوانان، توانسته است سابقه‌ای درخشان در همراهی تجار، استارت آپ ها، سرمایه گذاران و فعالیت‌های اقتصادی داشته باشد.

از اولین قدم تا آخرین قدم موفقیت‌تان روی ما حساب کنید!

همیشه روی ما حساب کنید :

 • ایده پردازی
 • برآورد هزینه
 • سرمایه گذاری
 • طرح توجیهی تجاری (بیزینس پلن)
 • راه اندازی کسب و کار
 • مدیریت کسب و کار
 • توسعه کسب و کار
 • بازاریابی و تبلیغات
 • مشاوره فروش و مدیریت فروش
 • بازرگانی داخلی
 • تجارت بین المللی
 • صادرات و واردات
 • ترخیص و گمرک
 • مباحث حقوقی و مالیاتی

گروه مشاوره بازرگانی H2 چگونه شما را همراهی می‌کند؟

گروه مشاورین بازرگانی H2 باتوجه به تجربه های بازرگانی خود در بازار ایران و کشورهای متفاوت و زیر ساخت ها و ابزار بازرگانی خود در داخل و خارج از کشور و افراد آموزش دیده در این حیطه می تواند به روش های زیر شما را همراهی کند:

گروه مشاورین بازرگانی مشاوره کسب و کار

اول : آموزش تمامی فرآیندها و روشن‌سازی مسیر به تیم مارکتینگ شما و مشاوره بازرگانی و همراهی تجارت شما جهت اجرای رهنمودها

در این روش می توانیم تیم بازرگانی شما را از صفر تا صد آموزش دهیم و تیم را هدایت کنیم و گزارش تمامی این روند را به شما ارائه دهیم در این مدل مشاوران شرکت ما درکنار تیم بازرگانی شما خواهند بود.

دوم : انجام پروسه مارکتینگ خارجی توسط تیم مارکتینگ H2

زمانی که شما تیم بازرگانی درون سازمان خود ندارید در این حالت نیاز است بر اساس مشاوره بازرگانی ما حداقل زیر ساخت بازاریابی را فراهم کنید ولی کل مسیر بازاریابی تا به نتیجه رسیدن کار را تیم بازرگانی و بازاریابی ما زیر نظر شما و با نام شما انجام خواهد داد و گزارش کامل روند به شما داده خواهد شد. در این مدل مشاورین بازرگانی و تیم مارکتینگ ما فرآیند بازاریابی و بازرگانی را به عهده خواهند گرفت.

سوم : تدوین نقشه راه توسه کسب و کار و بازاریابی و ارائه آن به شما در قالب فایل های مکتوب ( بیزینس پلن یا طرح تجاری )

ما جدا از برنامه‌های مشاوره‌ای، می‌توانیم با پیاده سازی نقشه راه بازاریابی نیز در کنارتان باشیم و در این مسیر شما را یاری نماییم. در این صورت نقشه راه بازاریابی بر اساس نیاز شما ، توانایی شما و مشخصات شرکت شما توسط تیم مشاوره بازرگانی H2 طراحی و به شما ارائه می گردد.

پیش از مشاوره بازرگانی از خود ما مشاوره بگیرید!

“ممکن است شما اول راه باشید یا ندانید دقیقا برای پیشرفت چه لازم دارید یا چه می خواهید، احتمالا با یک گفتگوی دوستانه و کمی اطلاعات بیشتر در خصوص سوالات درون ذهن شما، گروه مشاورین بازرگانی H2 بتوانند شما را کمک کنند. پس از طریق لینک زیر می توانید به صورت آنلاین با ما در ارتباط باشید”

نکته : مشاوره رایگان برای اولین بار و نیازسنجی شما در امور مشاوره بازرگانی توسط کارشناسان متبحر امور بازرگانی براساس آخرین بخشنامه ها، قوانین و مقرارت با کمک تجربه و محوریت علم روز تجارت به صورت تلفنی نیز انجام می‌پذیرد.

فعالیت مشاوره بازرگانی گروه های مشاورین بازرگانی به چه صورت است؟

در کنار افزایش تکاپو‌های تجاری، اندک اندک شرکت‌های زیادی ایجاد شدند که برخی در زمینه مشاوره بازرگانی و تجاری فعالیت می‌کنند. صاحبان کسب و کارهای تازه یا تجار کهنه کار امکان این را دارند که با کمک این شرکت‌ها اقدام به توسعه کسب و کار تا حتی واردات و صادرات محصولات خود کنند.

بازرگانان حرفه‌ای زیادی در اوایل راه با کمک شرکت‌های مشاوره تجاری فعالیت خود را آغاز نمودند‌ و سپس با کسب تجربیات، کسب و کار خودشان را راه اندازی کرده‌اند. هر مجموعه تولیدکننده یا حتی افراد مبتدی می‌توانند گام‌های نخست خود را با کمک یک مرکز مشاوره تجاری بردارد یا از طریق یک مشاور بازرگانی حرفه‌ای فعالیت خود را آغاز کند. دریافت مشاوره شاید در ابتدا یک هزینه به نظر برسد اما در اصل کسب و کار خودتان را مقابل چالش‌های پیش رو بیمه کرده‌اید.

مشاور بازرگانی

برخی از دستاوردهای شما در مشاوره بازرگانی با گروه مشاورین  H2

 1. دریافت نقشه راه بر اساس اهداف شما و برنامه ها بعد از نشست و تحقیق درباره سازمان شما
 2. جلسات مشاوره هفتگی با مشاور ارشد و مربی تیم
 3. جلسات مشاوره هفتگی با مشاور بازرگانی مخصوص پروژه شما
 4. آموزش کامل تیم اجرایی شما برای انجام گام های پیشرفت
 5. مشخص کردن چالش‌ها و نقاط عطف در طی فرآیند اجرای بازاریابی
 6. ارائه گزارشات هفتگی و ماهیانه از روند اجرای فعالیت

لازم به ذکر است گروه مشاورین H2 خود را موظف می‌داند برای پیشرفت و موفقیت هر کسب و کار و تجارتی که نیاز به راهنمایی دارد تمام تلاش، تجربه و علم خود را به کار ببندد تا درین روزهای سخت در یاری کسب و کارها سهمی هرچند کوچک داشته باشد.

چگونه با گروه مشاورین H2 مشورت کنیم؟

 1. حضور متخصصین مورد نظر در محل متقاضی طبق برنامه هماهنگ شده
 2. حضور متقاضی مشاوره بازرگانی در مجموعه H2 و برگزاری جلسات مشاوره در دفاتر H2
 3. مشاوره تلفنی از طریق شماره 02188590722
 4. از طریق سایت یا بسترهای آنلاین و ایمیل info@h2co.ir
مشاور کسب و کار ، فروش ، مشاوره تجاری و بازرگانی

مزیت گروه های مشاورین بازرگانی چیست؟

 • قطعا هیچکس وجود ندارد که در تمام زمینه‌ها و مسیرها و چالش‌هایی که شما پیش رو دارید تخصص، تجربه و علم کامل را داشته باشد. شما به گروهی نیاز دارید که از قوانین، مقررات، بخشنامه‌ها، دستورالعمل‌ها و به طور کل چگونگی انجام واردات، صادرات و سایر حوزه‌های مربوطه اطلاع داشته باشد. این موضوع از آنجا که قوانین این حوزه به سرعت در حال تغییر بوده، از اهمیت زیادی برخوردار است.
 • بررسی دقیق از دید چندین کارشناس از حوزه‌ها و دیدگاه‌های مختلف، قطعا نسبت به یک دیدگاه و یک کارشناس برتری بالایی دارد. برای مثال تبادلات بانکی و گشایش اعتبار اسنادی یکی از مهم‌ترین گره‌های حال حاضر تجارت بین‌الملل در ایران به شمار می‌رود. خصوصا آنکه در شرایط تحریم بسیاری از بانک‌ها و موسسات خارج از کشور به سختی حاضر به همکاری با ایران هستند. اما هستند افرادی که در این زمینه تجربه و روابطی دارند.
 • شما قطعا نه توان استخدام اینهمه متخصص را دارید نه کار عاقلانه‌ای است. اما یک گروه مشاور بازرگانی حرفه‌ای که در یک مجموعه جمع شده باشند و شما در مواقع لازم به آنها مراجعه نمایید، در هر موقعیتی می‌توانند با هزینه‌های بسیار معقول‌تری کسب و کار شما را به موفقیت برسانند.
 • تجارت شما دچار هر چالشی که بشود خیالتان راحت است که همیشه گروهی از مشاورین بازرگانی در دسترستان هستند که با جزئیات کسب و کارتان آشنا هستند و توان و تخصص کافی برای حل چالش پیش رویتان را دارند.
فهرست